Yine de saldırılsın mı?


BABAYARO
Seviye 190
Yaşam Enerjisi
100 %
Tecrübe
74.39 %
Güç
1615
Beceri
2090
Çeviklik
2090
Dayanıklılık
998
Karizma
1615
Zeka
1615
Zırh 46576
Hasar 1131 - 1257
Dikkat

Bu eşyayı üzerinize taktığınız andaeşya ruhunuzla bir olacaktır.İttifak: HELLFORCE [FIRE]

Karakter tanımı

Selam, ben BABAYARO!

Kasa yapmaya gerek duymayanlara, Kasa yaptırmaya geldim. :)
‘’GEREKSİZ ELEŞTİRİ, GİZLİ HAYRANLIKTIR’’


ADİOS!


Anlayışsız bir yönetim biçimi, Oyunun genel pasifliği, yıllardır birleşmesini beklediğimiz sunucular. Oyunculara 100 yakut yükletelim diye yılda 3-4 kez açılan yeni sunucular. Özellikle 170+ level sonrası için yıllardır beklenen
Parşömenler, zindanlar. Haliyle yeni item üretilememesine bağlı olarak keşif bosslarında müthiş zorlanmalar. Oyunu oynamak istesen bile oynamanı engelleyecek bir çok saçmalık vs.

Tüm bu doğrultuda, geride kalanlara sabırlar diliyor ve ekliyorum. Umarım; Bu kafesten en kısa sürede kurtulabilirsiniz. Zira hem vakit, hem nakit anlamında yazık.
Oyunda TR serverları içinde yapabileceğim her şeyi yaptığımı düşünüyorum. Bundan sonrası gerçekten gereksiz fantezi olacak, gerçi son 9 aylık dönem komple olarak başlı başına bir fantezi idi. Hesabı tatil moduna almayacağım cent ve anlaşmalar bitene kadar vakit bulursak kostüm giyer uğrarım. :)
Sonra herkes allaha emanet..

unutmadan, Darülaceze hizmeti verdiğim bir çok oyuncuya da hak etmeseler bile hakkımı helal ediyorum. :) Sizler etmesenizde olur sıkıntı yok. varsa bir hesabımız hesaplaşırız elbet. Kafam ve vicdanım rahat. :)AS BAYRAKLARI AS. :)

https://hizliresim.com/YZKzqq

https://hizliresim.com/BE1ibq
꧁꧂BΛBΛYΛRO


.
~.*~.~*.*
*~.**~.**~.~**.~**.~*
.~*..~**..~*~.**~.**~.
.~*.~ *~.*.
.~*~.


Server 1st.
WorldWide Rank 18th.